قیمت مفتول گالوانیزه

جهت مشاهده ویدیو کامل، به کانال آپارات شرکت آهن تخفیف سر بزنید و ما را دنبال کنید.

حداقل مقدار خريد ورق گالوانيزه از مجموعه آهن آنلاين چه مقدار هست؟

این محصول به صورت کلاف بسته بندی شده و به صورت کیلویی به فروش می رسد . البته قابل ذکر است که این مفتول در دو حالت سفت و نرم یا در واقع پرکربن و کم کربن تولید می شود .

در روش الکترولیز، نمک «روی» را داخل محلول آبی یا اسیدی (الکترولیت) ریخته و به قطعه موردنظر اسپری می کنند.

اعتبار قيمت‌های ورق گالوانيزه به صورت روزانه و در بازارهای نوسانی به صورت لحظه‌ای است؛ اما اهتمام تمامی گروه‌های مجموعه در جهت عدم تغيير مبالغ پيش فاكتور برای مشتريان است.

مفتول گالوانیزه یا بصورت مستقیم برای مصارف صنعتی، تجاری، کشاورزی و یا شخصی مورد استفاده قرار می گیرد و یا برای بافت انواع صنایع مفتولی گالوانیزه مانند توری مرغی از این محصول استفاده می شود.

گروه ورق سرد اين مجموعه، توانایی انجام كليه خدمات نواربری، پانچ، توليد انواع فرمينگ‌های پوششی مثل ذوزنقه، سينوسی، شادولاين، زيرپانلی و…، رنگ آميزی الكترواستاتيك، توليد انواع آبروها و فلاشينگ‌های صنعتی و… دارد.

طی این واکنش ها ، چندین لایه متشکل از ترکیب آهن و روی تشکیل می گردد و پس از خارج کردن آن در اثر واکنش لایه ی روی با اکسیژن و کربن یک پوشش آلیاژی محافظ در برابر خوردگی و زنگ زدگی و سایش را ایجاد می کند. این فرآیند ذاتا ساده است و سادگی آن ، موجب برتری این روش گالوانیزه کردن نسبت به سایر روش های حفاظت از خوردگی می شود.

برای مثال وزن تیرآهن برخی برندها به علت دقت ابعادی بالا شباهت زیادی با اعداد جداول اشتال موجود دارد ولی وزن سایر برندها ممکن است با جداول متفاوت باشد. شما می توانید جهت اطلاع از وزن تیرآهن تولیدی برند موردنظر خود با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک سر بودن کلاف سیم و ضخامت مناسب و یکنواخت از دیگر فاکتور های مهم در این سیم می باشد .

در واقع میزان نرمی و سختی آن بستگی به مفتول سیاهی دارد که کلیک کنید از آن استفاده شده است . فی الواقع مفتول گالوانیزه از دو نوع مفتول سیاه ساخته می شود .

اگر بخواهیم به کاربرد سیم فولادی گالوانیزه اشاره کنیم، می توان به اتصال مواد ساختمانی اشاره کرد و سیم فولادی گالوانیزه به گونه ای است که بسیار در ساخت و سازهای خانه و ساختمان به کار می رود.

مفتول سفید یا گالوانیزه در بسیاری از صنایع مانند خمیر کاغذ، ارتباطات، خودرو، دریایی، پالایشگاه ها و … مورد استفاده قرار می گیرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *